Google Chrome 91 став на 23% швидшим попередника

32

Google випустила нову версію браузера, головною особливістю якої стало підвищення продуктивності. Крім того, свіжа тестова зборка Chrome отримала нову корисну функцію, здатну спростити управління настройками програми.

Для оптимізації швидкості роботи браузера розробники Google використовували компілятор Sparkplug, який істотно скорочує час запуску веб-додатків, написаних на JavaScript. За попередньою оцінкою компанії, Chrome 91 повинен справлятися з рендерингом сторінок на 23% швидше попередника.

Ще одне підготовлюване до релізу нововведення було помічено в бета-версії браузера. Тестова функція дозволяє виконувати ряд дій, не залишаючи адресного рядка. Так, при введенні фрази на кшталт «переведи сторінку» або «змінити пароль», відкриється відповідне меню, або виконається запитане дію.

Зараз запустити функцію можна в експериментальному режимі, активувавши перемикачі # omnibox-pedals-batch2 і # omnibox-pedals-default-icon-colored в розділі flags: chrome: // flags. Надалі нововведення з’явиться і в стабільній версії Chrome.

Популярні новини  Google дозволить вибирати з 12 пошукових систем в Android

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я