У Windows знайшли невідому помилку

270

Користувачі Windows не змогли встановити оновлення системи через невідому помилку. Про це повідомляє видання Windows Latest.

Згідно з публікаціями в соціальних мережах і на форумі Microsoft, при спробі встановити апдейт KB5003173 з’являється помилка з кодом 0x800f0922. Після цього операційна система ініціює автоматичний відкат. Також при інсталяції ОС намагається встановити додаток Chromium Edge, однак і ця операція завершується помилкою. На системному диску з’являється порожня папка Edge.

За повідомленнями фахівців, невідома помилка виникає через проблеми сумісності оновлення з браузером Microsoft Edge. Апдейт KB5003173 є частиною сукупного оновлення, що стосується версій 20H2 і 2004. KB5003173 було розгорнуто 11 травня.

Популярні новини  WhatsApp порадував власників iPhone цікавими функціями

Пізніше користувачі розповіли, що змогли встановити оновлення після повної деінсталяції браузера Edge. Для цього слід зайти в каталог Program Files (x86), який знаходиться на системному диску, потім знайти там папку Microsoft. У ній буде розташовуватися каталог Edge, який потрібно видалити. Після цього необхідно перезавантажити систему і спробувати знову встановити апдейт.

Microsoft поки що публічно не відреагувала на проблеми.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я