У Google Chrome добавили дуже зручне нововведення

119

Компанія Google додала в Chrome дуже корисне і зручне нововведення. Воно вже є в десктопної тестової Canary-версії браузера, а скоро з’явиться в стабільній збірці для всіх користувачів.

Трохи правіше від кнопки згортання програми з’явився новий значок з трикутником в кружечку. При натисканні на неї з’являється список всіх відкритих вкладок, а також вкладки, які були недавно закриті. У цьому меню можна швидко знайти потрібний сайт, якщо ви відкрили занадто багато сторінок і перестали в них орієнтуватися. Також можна заново відкрити будь-яку з недавно закритих сторінок.

Крім цього в новому меню ви можете шукати по вкладках. Він дозволяє знайти потрібну сторінку, вказавши частину її назви (за текстом на сторінках він, на жаль, не шукає).

Звичайно, шукати вкладки і відкривати закриті недавно сторінки можна через історію відвідувань, яка запускається гарячим поєднанням Ctrl + H, але нове меню значно полегшує це завдання. При цьому кнопка з швидким доступом до вкладок не сильно навантажує інтерфейс і майже непомітна.

Популярні новини  Microsoft оновила Windows 7 і 8.1 вперше за довгий час

Це нововведення є в 92-й версії Chrome, з чого можна зробити висновок, що воно перейде в стабільну збірку браузера через кілька тижнів. Найсвіжіша релізний версія Chrome – 90.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я