У Windows з’являться режими для роботи і розваг

У Windows з'являться режими для роботи і розваг

У Windows додадуть функцію персоналізації, за допомогою якої можна буде перемикатися між режимами роботи ОС.

Автори відомого видання звернули увагу, що в останніх випусках операційної системи в меню “Персоналізація” з’явився розділ «Використання пристрою» (Device Usage). У ньому знаходяться шість сценаріїв використання ПК, пов’язаних з іграми, творчістю, роботою, навчанням, розвагами та сімейним доступом до ОС. Даний параметр є необов’язковим, проте при його активації Windows зможе більш точно розподіляти ресурси комп’ютера для конкретних завдань.

Наприклад, під час роботи користувач зможе включити відповідний режим, в якому ОС буде віддавати пріоритет офісним програмам. При активації режиму «Ігри» Windows буде мобілізувати і направляти ресурси ПК для забезпечення швидкої та оперативної роботи комп’ютера. Режими можна буде вільно перемикати в будь-який час.

В якості підтвердження нової функції фахівці знайшли в реєстрі Windows розділ для кожної описаної ними категорії. Також ОС запропонує користувачеві вибрати необхідні категорії при першому його налаштуванні. На даний момент невідомо, коли нова функція буде доступна для всіх користувачів Windows.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я