У Windows 10 нарешті вирішать величезну проблему з драйверами

202

Велике оновлення Windows 10, яке з’явиться восени 2021 року може, нарешті, вирішити велику проблему операційної системи з драйверами.

Як повідомляє тематичний ресурс WindowsLatest, в версії Windows 10 21H2, також відомої під кодовою назвою Sun Valley, сторонні драйвери переміщені в ізольовану папку. На перший погляд, звучить не дуже захоплюючі, але це досить важливий крок.

Оновлення драйверів необхідно для коректної роботи ПК, але установка неправильного драйвера, або якщо драйвер виявився проблемним, може спричинити серйозні наслідки для ПК, включаючи фатальні збої системи і зниження продуктивності.

На даний момент всі драйвери зберігаються в DriverStore в папці System32. Це важлива системна папка, тому зберігання драйверів сторонніх розробників і виробників в ній може викликати проблеми.

У Windows 10 21H2 ж такі «не рідні» для Windows 10 драйвери перемістяться з System32 в папку «OEMDRIVERS». Як зазначає WindowsLatest, це фундаментальна зміна вже з’явилося в ранніх превью-версіях Windows 10 21H2.

Очікується, що подібний крок повинен підвищити стабільність системи, скоротити фатальні збої аж до «Синього екрану смерті», а також позитивно позначитися на продуктивності в тих системах, де користувачі регулярно оновлюють драйвери.

Популярні новини  Це зламає ваш WhatsApp

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я