У Windows 10 з’явиться меню «Пуск» в новому стилі

Компанія Microsoft працює над декількома поліпшеннями в інтерфейсі операційної системи Windows 10. Одним з них стане перероблене меню «Пуск».

«Пуск» в оновленій версії Windows 10 буде «вражаюче» – воно візуально відділене від панелі завдань і як нібито висить над нею. Кути меню злегка закруглені, що надає легковажності в рамках дизайну Fluent і мови WinUI.

Сайт Windows Latest візуалізував , як може виглядати нове меню «Пуск». Це не справжній скріншот, а «фотошоп», але він, як запевняють інсайдерів, цілком вірогідно показує, до яких змін варто готуватися. Поле пошуку в панелі завдань теж отримає заокруглення по кутах, і такий же ефект може з’явитися у живих і статичних плиток, закріплених в меню додатків.

Очікується, що ці зміни з’являться в релізной версії оновлення Windows 10, яка вийде восени 2021 роки (орієнтовно в жовтні). Microsoft остаточно оформлюються збірку ОС приблизно до липня – саме тоді учасники програми Windows Insider зможуть встановити версію Windows 10, яка буде максимально наближена до офіційного оновлення.

Наступний великий апдейт носить кодове ім’я Sun Valley, робота над ним ведеться з 2020 року. У ньому, крім зміненого меню «Пуск», будуть оновлені версії всіх вбудованих додатків, включаючи «Пошту», «Календар» і «Годинник».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я