Компанія Microsoft тестує наступне велике оновлення Windows 10

131

Компанія Microsoft з США проводить внутрішнє тестування великого оновлення ОС Windows 10, мова йде про версії 21H2. Даний продукт, відомий серед профільних фахівців під кодовою назвою Cobalt, стане доступним по всьому світу восени 2021 року.

Найбільший виробник софта протягом жовтня випустив кілька попередніх збірок операційної системи Windows 10. Розробка орієнтована на тих користувачів, які беруть участь в інсайдерській програмі. Очікуваний продукт несе з собою лише загальні положення, він не містить нових функцій або глибоких пророблень інтерфейсу.

Оновлення очікується навесні, тоді як восени власники ПК і ноутбуків отримають можливість отримати пакет виправлень. Він позитивно вплине на платформу і зробить її більш стабільною. Згідно з наявною інформацією, в 2021 році графік оновлень змінять. Нова версія № 21H2 в даний час опрацьовується, попутно проводять комплексне тестування збірки, що проходить під № 21264.

Даний продукт буде представляти із себе комплект глибоких змін, включаючи додаткові функції. Доступ до них відкриється протягом осені наступного року. У перспективі очікується також новий призначений для користувача інтерфейс Sun Valley, який почнуть тестувати в листопаді 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я