Приблизний час читання:4 хв

Названо функцію яка збільшую автономність Android смартфона

0

Яка б потужна акумуляторна батарея не була встановлена у телефон, навряд чи він зможе пропрацювати довше одного дня в режимі активного використання. Допомогти збільшити автономність, продовживши час його роботи без підзарядки, здатна ця функція міститься яка у всіх версіях операційної системи Android, випущених за останні п’ять років.

Для того, щоб отримати до неї доступ, необхідно запустити додаток «Налаштування», після чого відкрити меню «Батарея» і включити «Режим енергозбереження». Знаходження такого налаштування може варіюватися в залежності від конкретної моделі телефону, встановленої на нього операційної системи і ряду інших чинників. Коли така настройка включена, смартфон почне вести себе трохи інакше, ніж раніше.

Популярні новини  Експерти склали рейтинг найнадійніших Android смартфонів

Названо функцію яка збільшую автономність Android смартфона

Крім того, що приблизно на 15% знизиться продуктивність, також включиться темна тема оформлення інтерфейсу, обмежаться різні фонові процесори, деякі візуальні ефекти відключаться, а також перестануть працювати різні другорядні можливості, начебто опції «Окей, Google».

Як показує практика, в середньому час автономної роботи смартфонів при включеній такого налаштування збільшується на 25 – 35%, тобто дуже значно. Такий приріст в автономності може виявитися вкрай важливим і дуже корисним в деяких ситуаціях, коли поблизу немає джерела живлення для забезпечення телефону підзарядки. Режим енергозбереження вмонтований в усі прошивки на базі Android, тому незалежно від виробника смартфона, така можливість точно повинна бути в електронному пристрої.

Популярні новини  Google видалив популярні розважальні додатки Android

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут