Приблизний час читання: 3 хв

Telegram почав масово блокує користувачів. Хто в зоні ризику

0

Адміністрація месенджера Telegram офіційно повідомила любителів красти чуже листування про блокування акаунтів. Прийняте напередодні рішення – реакція розробників на виявлену напередодні вразливість .

Суть маніпуляції – підстроювання зловмисників під існуючі в месенджері опції Saved messages і «Вибране». Крадіжка даних здійснюється шляхом реєстрації лиходіїв під ніками, назва яких збігається з назвою зазначених функцій. В результаті любителі архівувати власні повідомлення та отримані від приятелів файли відправляли контент стороннім користувачам замість збереження даних на своїх пристроях.

Telegram почав масово блокує користувачів. Хто в зоні ризику

Нагадаємо, що месенджер почав банити акаунти з назвами Saved messages і «Вибране». Сьогодні про блокування було оголошено офіційно.

Спроби окремих хитрунів обдурити розробників шляхом написання в слові Saved букв «а» і «е» в російській розкладці замість англійської будуть припинені на корню.То ж стосується спроб замінити кириличні літери «а», «о» і «е» в слові «Вибране »на аналогічні латинські символи.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут