Приблизний час читання: 3 хв

Facebook оголосила про запуск аналога TikTok в Instagram

0
Facebook оголосила про запуск аналога TikTok в Instagram

Компанія Facebook розповіла, що запустила на платформі Instagram сервіс, схожий на TikTok. У ньому користувачі теж зможуть знімати короткі ролики з візуальними і звуковими ефектами.

Facebook оголосила про запуск аналога TikTok в Instagram

Сервіс Instagram Reels дозволяє знімати ролики із застосуванням різних фільтрів, а також монтувати відео. Крім цього, в додаток можна завантажити вже готовий ролик. Користувачі зможуть ділитися знятим як зі своїми друзями, так і з усім світом, тоді відео буде потрапляти в розділ «Знайти».

Новинка вже була доступна користувачам в Індії і Бразилії в тестовому режимі. Тепер же його запустили більш ніж в 50 країнах, в тому числі в Єврозоні, Японії, Австралії та США. України в списку немає.

Читайте також  Microsoft оголосила терміни смерті Adobe Flash на Windows 10

Раніше The Wall Street Journal повідомляла, що Instagram переманює блогерів з TikTоk на Reels і готовий платити за це сотні тисяч доларів. У відповідь на це TikTok оголосив про створення власного фонду в $ 200 млн для підтримки авторів.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут