Приблизний час читання: 3 хв

Google додала в свій сервіс «особистий сейф»

0

Компанія Google випустила нову бета-версію файлового менеджера для Android під назвою Files. Особливістю оновленого застосунку стала функція захисту обраних папок – нововведення дозволить власникам ґаджетів закрити доступ до особистих документів і фотографій від сторонніх очей.

Google додала в свій сервіс «особистий сейф»

Функція Safe Folder дозволяє переміщати конфіденційні файли в окрему папку, для доступу до якої потрібно чотиризначний пароль – його доведеться вводити щоразу перед переглядом вмісту «сейфу». Після перенесення контену, який підлягав захисту він перестане відображатися в інших додатках. Розробники відзначають, що якщо користувач забуде пароль або перевстановить утиліту, весь захищений вміст буде безповоротно видалено – тому перед скиданням пристрою необхідно зробити резервну копію своїх файлів.

Читайте також  Windows 10 чекає велика зміна користувацького інтерфейсу

«Безпечні папки» зараз проходять стадію бета-тестування і доступні не на всіх пристроях. За заявою представників Google, в публічних версіях застосунку нова функція з’явиться «в найближчі тижні». Доступ до безпечних папок в інтерфейсі програми розміститься на вкладці «Огляд» в розділі «Колекції».

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут