Приблизний час читання: 3 хв

TeamViewer зробив доступним віддалене керування на мільйонах Android-пристроїв

0
TeamViewer зробив доступним віддалене керування на мільйонах Android-пристроїв

Досить відомо платформа TeamViewer, завдяки якій користувачі можуть організувати швидкий доступ до віддаленого робочого столу, за заявою розробників, відтепер з’явиться практично на всіх Android-пристроях. У компанії відзначили, що не хочуть штучно обмежувати доступ до однієї з найбільш затребуваних функцій програми.
TeamViewer зробив доступним віддалене керування на мільйонах Android-пристроїв

Представники TeamViewer заявили, що можливість віддаленого управління з підтримкою введення з клавіатури буде реалізована на всіх Android-ґаджетах з Android 7.0 і вище. Технічний директор компанії Майк Ейссел в своєму зверненні наголосив, що TeamViewer не ставить пріоритетів над брендами, вважаючи, що функціональність програми повинна бути доступна абсолютно на всіх сумісних пристроях.

Читайте також  Microsoft Defender - антивірус з Windows 10 вийшов на Android

Раніше власники більшості Android-пристроїв не могли скористатися повноцінним віддаленим доступом для управління комп’ютером, оскільки в додатку були встановлені деякі обмеження. Крім того, в оновленому TeamViewer з’явилася можливість перевести його в режим сну з можливістю подальшого доступу і виходу з даного режиму.

Для безперешкодного доступу необхідно також подбати про встановлення універсальної надбудови QuickSupport, яку вже можуть випробувати користувачі Android.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут