Приблизний час читання: 3 хв

В MIUI 12 додадуть зручну функцію з Android 11 і iOS 14

0
В MIUI 12 додадуть зручну функцію з Android 11 і iOS 14

При розробці нових версій прошивок компанії часто підглядають цікаві ідеї у конкурентів. Це можна спостерігати на прикладі iOS і Android, які з кожним роком все більше стають схожими один на одного. Запозичити новомодну функцію у Apple і Google вирішила компанія Xiaomi, запровадивши її в MIUI 12.

В MIUI 12 додадуть зручну функцію з Android 11 і iOS 14

 

Розробник з порталу XDA виявив в коді останніх бета-версій MIUI 12 згадку функції, що дозволяє взаємодіяти зі смартфоном за допомогою постукуванню по задній кришці. Аналогічна можливість на початку року була виявлена в бета-версії Android 11, а потім і в iOS 14. Вона дозволяє отримати швидкий доступ до якоїсь програми або функції пристрою, постукавши пальцем по його тильній стороні.

Читайте також  Названо 10 кращих телевізорів 2020 року з оптимальним поєднанням ціни і якості

В MIUI 12 додадуть зручну функцію з Android 11 і iOS 14

В MIUI 12 нова функція буде працювати в точності, як в iOS 14, реагуючи як на подвійне, так і на потрійне постукування. На ці дії можна призначити запуск камери, включення ліхтарика, виклик центру керування або повідомлень і створення скріншоту. Не виключено, що в майбутньому цей список буде розширено.

Про терміни впровадження нової функції поки немає ніякої інформації.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут