Приблизний час читання: 6 хв

WhatsApp для Android і iOS отримав довгоочікуване оновлення

0

Від сьогодні власники смартфонів і комп’ютерів можуть використовувати таку довгоочікувану функцію, як анімовані стікери. Їх появи в WhatsApp багато хто чекає вже кілька років, і ось тепер нарешті-то їх підтримка з’явилася в повноцінної стабільної версії сервісу, доступна яка для завантаження і установки всім бажаючі з таких магазинів, як Google Play, App Store і Microsoft Store. Анімовані стікери дозволяють висловлювати свої почуття і емоції в подібному форматі. Раніше, тобто до такого нововведення, даний месенджер підтримував тільки звичайні статичні стікери, які не рухаються. Тепер же у всіх користувачів є можливість використовувати саме анімовані.

Для того, щоб почати використовувати анімовані стікери, необхідно натиснути на значок емодзі, після чого відкриється панель стікерів. У такій потрібно натиснути на значок плюса, після чого запуститься магазин стікерів. В такому необхідно знайти анімовані стікери і додати їх у свою колекцію, після чого стане можливим відправляти їх всім співрозмовникам, причому як в особистих чатах, так і в групових. Всі анімовані стікери мають значок відтворення, тому їх досить легко відокремити від звичайних, у яких таку особливість немає. Головний недолік такого роду нововведення в WhatsApp полягає в тому, що стікери відтворюються автоматично тільки один раз, проте в майбутньому, найімовірніше, такий недолік виправлять.

Щоб використовувати анімовані стікери в даному месенджері на комп’ютерах під управлінням Windows і macOS, необхідно попередньо додати необхідні стікери через версію для Android або iOS, тому що тільки в такому випадку стане можливим їх використовувати, адже магазину стікерів в комп’ютерній версії сервісу для спілкування просто немає. Поза будь-яких сумнівів, таке нововведення гарантовано порадує людей по всьому світу, адже використовувати його в повній мірі починаючи з сьогоднішнього дня можуть жителі України, Європи, США, Білорусії, Австралії та інших держав. Як і у випадку з усіма нововведеннями даного сервісу, платити за такого роду нову можливість абсолютно нічого не потрібно.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут