Програми

Експерти назвали методи як в Google Chrome підвищити час роботи ноутбуків

Share
Час читання: 2 хв.

Користувачам стала доступна для завантаження і установки оновлена ​​нова версія браузера Google Chrome під номером 86. Це програмне забезпечення містить у собі одну дуже важливу настройку, активувавши яку можна добитися значного приросту в часі автономної роботи на одному заряді, тому що при використанні браузера споживається менше ресурсів електронного пристрою, завдяки чому воно витрачає менше енергії, що, в свою чергу, призводить до збільшення автономності. Нова установка поки що є експериментальною, але якщо вона сподобається користувачам, її зроблять постійною і додадуть в основний інтерфейс браузера.

Приріст часу автономної роботи в Google Chrome досягається за рахунок урізання частоти пробудження по таймерам скриптів JavaScript на фонових сторінках до однієї хвилини. Схожа система використовується в Apple Safari і Microsoft Edge, тому інформація в відкритих вкладках в цих браузерах може оновлюватися із затримкою до 60 секунд. У випадку з браузером від «пошукового гіганта» всі відомості оновлюються моментально, проте на їх перевірку постійно йде чимало ресурсів, що в кінцевому підсумку призводить до скорочення часу автономної роботи. Нова установка дозволяє налаштувати поведінку Chrome точно також, як поводяться інші браузери від конкуруючих компаній. Приріст часу автономної роботи за рахунок цього нововведення знаходиться на рівні двох годин.

Скористатися новою функцією вкрай просто, так як досить встановити Google Chrome версії 86 на Windows, Mac, Android, Chrome OS або Linux, після чого в настройках відкрити сторінку chrome: // flags. У такій потрібно знайти настройку, яка відповідає за частоту пробудження по таймерам JavaScript, після чого включити її, тим самим встановивши обмеження на одному пробудженні раз в хвилину. Слідом за цим, щоб зміни вступили в силу, необхідно перезапустити інтернет-оглядач. Очікується, що у фінальній версії даного браузера така можливість з’явиться вже восени нинішнього року, коли розробники в повній мірі її протестують і нарешті вирішується на те, щоб впровадити в своє програмне забезпечення.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Нова ера тонких флагманів: Samsung Galaxy S25 Slim вийде в лютому 2025

    Samsung, як повідомляє Gizmochina, випустить свій тонкий флагманський смартфон нового покоління 7 лютого 2025 року.…

    24.12.2024

    Розробка безрамкового iPhone: чому Apple не встигає до 2026 року

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном, судячи з усього, стикаються з серйозними…

    24.12.2024

    WhatsApp отримає нову функцію: сканування документів прямо в додатку

    Користувачі месенджера WhatsApp (належить корпорації Meta, визнаної в РФ екстремістською) на пристроях з операційною системою…

    24.12.2024

    Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 прокоментували можливість випуску на PlayStation 5

    Українська студія GSC Game World заявила, що в даний час не працює над версією STALKER…

    24.12.2024

    Apple зіштовхнулася з труднощами при створенні iPhone з безрамковим екраном

    Плани Apple зі створення iPhone з повністю безрамковим екраном зіткнулися з серйозними технічними труднощами. За…

    24.12.2024

    Небезпека в Telegram: як не потрапити на нову шахрайську схему

    Шахраї знову шукають способи обдурити українців, цього разу вони заманюють "безкоштовною" преміум підпискою в Telegram.…

    24.12.2024