Приблизний час читання: 3 хв

Instagram додав нову функцію для підтримки ресторанного бізнесу

0

З сьогоднішнього дня замовляти їжу можна буде не відволікаючись від стрічки в Instagram. Соцмережа запустила в Україні нові функції для замовлення їжі. Instagram дозволив ресторанам додавати кнопку для замовлення їжі на сторінки своїх профілів.

Instagram додав нову функцію для підтримки ресторанного бізнесу

Для замовлення їжі в Instagram користувачам потрібно натиснути на кнопку замовлення або спеціальний стікер для Сторіс «Замовлення їжі». Після цього відкриється сайт партнера по доставці їжі, де залишиться оформити і сплатити замовлення. Користувачі можуть ділитися Сторіс ресторанів і кафе, тим самим привертаючи увагу своїх підписників до вподобаного закладу.

Читайте також  Instagram заборонить копіювати чужі публікації

Instagram додав нову функцію для підтримки ресторанного бізнесу

Нові функції Instagram запущені в рамках ініціатив соцмережі з підтримки малого бізнесу. Як повідомили в Instagram, нововведення повинні допомогти продовольчому та ресторанному бізнесу отримати підтримку від своїх клієнтів. Детальніше про налаштування функції замовлення їжі в Instagram для сторінки профілю написано на сайті соцмережі.

 

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут