Програми

Microsoft додає в Windows 10 нову потрібну функцію

Share
Час читання: 2 хв.

Компанія Microsoft готувала технічну базу для свого нового оновлення утиліти Spellcheck досить-таки тривалий час, перш за все вказуючи на той факт, що їй необхідно спочатку провести всі необхідні моменти щодо оптимізації утиліти. Дана утиліта пропонує автоматичний переклад веб-текстів та інших текстів подібного типу за допомогою браузера Edge або всередині самої системи Windows 10 взагалі – ще зовсім недавно користувачі даної операційної системи були змушені використовувати сторонні додатки і алгоритми для здійснення перекладу і перевірки правопису з тієї чи іншої мови, але тепер вони можуть забути про це, оскільки Microsoft випустила утиліту.

Варто відзначити той факт, що Microsoft вже деякий час розглядала різні можливості надання автоматичного перекладу і перевірки правопису всередині самої системи Windows 10 всім користувачам таким чином, щоб виключити використання або підключення стороннього програмного забезпечення або будь-якого іншого модуля – перш за все це готувалося з метою надати ще більш високий рівень безпеки. З іншого боку, недавній реліз Windows Spellcheck явно вказує на той факт, що використання стандартних і традиційних форм правопису і його перевірки часто буває помилковим і довгим, а іноді некоректно працює на браузері Edge.

Тепер, коли оновлення повністю вийшло, у кожного користувача даного браузера з’явилася точно така ж можливість налаштувати автоматичний переклад і перевірку правопису в браузері, вибравши або стандартний англійська, або будь-якої іншої мови в якості основного мови системи. Сама утиліта Spellcheck продовжує проходити перевірки і тестування вже всередині системи Windows 10 і Microsoft просить надсилати можливі помилки.

Варто відзначити, що незважаючи на відсутність раннього етапу публічного тестування даної нової утиліти, судячи з усього, Microsoft прекрасно впоралася з її інтеграцією, не кажучи вже про те, що пропонує тепер користувачам системи Windows 10 помітно вищий рівень автоматизму при здійсненні переказів. Залишається лише чекати остаточного виведення користувачів щодо нової введеної утиліти.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Apple попереджає про вразливість у WebKit, що може призвести до атак

    Apple попередила власників iPhone, iPad, Mac і Apple Vision Pro про вразливість в WebKit, яка…

    16.03.2025

    Apple нарешті сховає Face ID під екран

    Журналіст Марк Гурман із Bloomberg припустив, що Apple у 2026 або 2027 році зменшить виріз…

    16.03.2025

    iPhone 17 Air міг втратити всі порти, але Apple довелося зберегти USB-C

    Apple готує до випуску iPhone 17 Air – ультратонкий смартфон, який замінить iPhone 16 Plus.…

    16.03.2025

    Apple працює над новими версіями Studio Display з різними розмірами та специфікаціями

    За інформацією журналіста Bloomberg та інсайдера Марка Гурмана, Apple активно працює над новими моніторами, серед…

    16.03.2025

    Інсайдери розповіли, яким буде iPhone 17 Air

    Apple знову готує оновлення своєї лінійки iPhone, цього разу з iPhone 17 Air, який обіцяє…

    16.03.2025

    Xiaomi 16 отримає більший екран і тонший корпус

    До анонсу Xiaomi 16 серії залишається більше півроку, але розробка нових смартфонів вже активно ведеться.…

    16.03.2025