Приблизний час читання: 3 хв

Після оновлення iOS 13.5 безкоштовні додатки почали вимагати оплату в App Store

0

Деякі користувачі, які оновили свої iPhone до iOS 13.5 повідомили про виникнення труднощів із запуском додатків. Згідно з відгуками в соціальних мережах і на форумі Apple, деякі додатки, в тому числі безкоштовні, стали вимагати виконання покупки в App Store. Серед порушених багом додатків значаться популярні додатки YouTube, Twitch і інші.

Після оновлення iOS 13.5 безкоштовні додатки почали вимагати оплату в App Store

Користувачі, які зіткнулися з проблемою отримують повідомлення про неможливість запуску деяких програм. У повідомленнях наголошується, що додаток більше не недоступний користувачу. Йдеться про надання доступу до додатку через функцію «Сімейний доступ». Користувачам пропонується повторна покупка додатку через App Store, навіть за умови, що «Сімейний доступ» працює.

Читайте також  iPhone 12 отримає глобальні зміни всередині

При цьому, помилка проявляється в тому числі і у випадку з безкоштовними додатками, які не вимагають покупки. Зокрема, у деяких користувачів пропала можливість запуску додатків YouTube, Google, Twitch та інших.

Після оновлення iOS 13.5 безкоштовні додатки почали вимагати оплату в App Store

Apple поки не уточнила з чим пов’язана проблема. На сайті відстеження статусу систем Apple не стверджується про існування будь-яких проблем в роботі функції «Сімейний доступ» або магазину додатків App Store.

 

ДЖЕРЕЛО9to5mac
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут