На iPhone і Android стрімко набирає популярність новий додаток

0

Мобільний додаток Vine дозволяло ділитися зацикленими відеороликами, сервіс був запущений в 2013 році, в тому ж році Vine стало самим скачуваним безкоштовним додатком в App Store, а в 2017 році проект закрили.

В кінці 2018 року Будинок Хоффман (Dom Hofmann), один із засновників Vine, анонсував новий сервіс під назвою Byte, який прийде на зміну Vine. Його планували запустити в другому кварталі 2019 року, але у зв’язку з певними фінансовими та юридичними труднощами проект стартував тільки 24 січня.

Новий сервіс і соціальна мережа дозволяє користувачам завантажувати 6-секундні зациклені відео. Додаток просте і зрозуміле, при цьому в ньому поки що немає реклами, яка часто заважає отримати задоволення від програми.

Читайте також  Apple iPhone 11 — следующее поколение телефонов

Як і будь-який інший соціальній платформі, Byte буде потрібно велика спільнота користувачів, щоб домогтися успіху.

Завантажити Byte можна безкоштовно в Google Play Store і App Store. Поки що середній бал програми в Google Play становить 4,2/5. В App Store оцінка дорівнює 4,5/5.

Також стало відомо, що Byte відразу став одним з найпопулярніших додатків в американському App Store. У п’ятницю додаток очолило чарт, зараз воно залишається одним з найпопулярніших. У Google Play ситуація схожа.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут