Samsung перетворюється на Apple

0

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, має своїх інформаторів у південнокорейської компанії Samsung.

Він регулярно розповідає про досягнення і промахи цього виробника, особливо приділяючи уваги підрозділу Samsung Display. Вчора він назвав головну помилку, яку зробив мобільний підрозділ Samsung цього року.

Читайте також  Убить бактерии и микробы. Обзор очистителей воздуха

Нещодавно він підтвердив, що Samsung не випустить смартфон, фронтальна камера якого буде захована під поверхнею екрану в осяжному майбутньому. Зокрема зазначив, що подібні смартфони Samsung не з’являться ні в цьому році, ні в наступному.

Конкретно інсайдер назвав флагманські моделі Samsung Galaxy S11 і Samsung Galaxy Fold 2, але це не означає, що подібна технологія дебютує в якомусь іншому смартфоні Samsung в наступному році.

Виходить, що Samsung не вчиться на своїх помилках. Поки конкуренти випускають інноваційні моделі, для яких Samsung поставляє екрани, південнокорейська компанія нікуди не поспішає. Вона все більше нагадує Apple. В тому, що китайці випустять такі смартфони в наступному році, ми не сумніваємося.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут