Користувачі просять змінити кнопку “Пуск”

0

Кілька днів тому відбулася офіційна презентація операційної системи Windows 10X. Хоча до релізу ще далеко, зовнішній вигляд меню «Пуск» вже показали. І він, як з’ясувалося, багатьом припав до вподоби.

У компанії поки не уточнюють, чи з’явиться аналогічне оформлення на класичній «десятці», однак користувачі вже висловили таке побажання. Ця ідея набирає обертів в Reddit і в Feedback Hub, проте поки не отримала офіційної відповіді з Редмонда.

Читайте також  Xiaomi Redmi 8 представлений: новий дизайн, потужний процесор і велика батарея

В одному з постів Feedback Hub відкрито пропонується «додати кольоровий значок кнопки «Пуск» Windows 10X в звичайну Windows 10». Не виключено, що якщо компанія буде тягнути з цим, тощо реалізують ентузіасти в сторонніх програмах. Втім, можна сподіватися-таки на появу подібного рішення. Адже Microsoft прагне до більшої узгодженості своїх платформ, так що цей дрібний, але важливий графічний елемент може стати першим кроком.

При цьому відзначимо, що Windows 10X поки що позиціонується як рішення для двоекранних конфігурацій ПК. Заявлено, що нова ОС вийде на пристроях від ASUS, Dell, HP і Lenovo. Не виключено, що в майбутньому список виробників розшириться.

Крім того, нової ОС приписують можливість використовувати сторонні графічні оболонки, як і Linux і BSD. І хоча це поки лише чутки, подібне було б вельми до речі і в Windows 10X, і в звичайній Windows 10.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут