Google сама створюватиме чіпи для своїх смартфонів Pixel та інших пристроїв

0

Як стверджує авторитетне видання Reuters, найближчим часом пошуковий гігант займеться розробкою власних однокристальних систем.

В даний момент компанія наймає інженерів з Індії, щоб поповнити свою команду під внутрішньою назвою gChips, яка якраз і займається проектуванням чіпів. Поки що штат поповнено на 16 осіб, та набір персоналу триває. До кінця команда буде поповнена на 80 осіб.

Читайте також  Обзор производителей межкомнатных дверей в Одессе – магазин дверей «Vidal-dveri.com.ua»

Рішення значно підсилити команду gChips говорить про те, що Google готова почати розробку однокристальних систем для своїх мобільних пристроїв. Команда gChip базується в індійському місті Бангалор, де також знаходяться багато інших Індійських виробництва чіпів.

Джерела вважають, що якщо Google дійсно зможе випустити лінійку однокристальних систем для своїх пристроїв, то це дозволить компанії ще краще оптимізувати їх програмну і апаратну складові.

Також повідомляється, що проектування чіпів різного дизайну триває в Google ще з 2014 року. Нагадаємо, в смартфонах Pixel 2 з’явився спеціальний процесор обробки зображень Pixel Visual Core, який Google розробляла спільно з Intel. А в Pixel 3 встановлений Titan M, який підвищує безпеку даних користувача.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут