Вчені з Університету Нью-Йорка і Прінстонського університету (США) проаналізували, про що писали люди у соцмережах за кілька місяців до президентських виборів 2016 року в США і ще кілька місяців після. Вчені моніторили публікації, в яких зустрічалися посилання на фейкові ресурси, список яких привів журналіст BuzzFeed Крейг Сильверман.
У вибірку потрапили 3500 американців, серед яких були як активні користувачі фейсбуку, так і ті, хто нічого не публікував у соцмережах. Всі вони були зареєстровані в спеціальному додатку і дали згоду на обробку даних.
Близько 8,5 % учасників дослідження за час експерименту поділилися посиланнями на фейкові новини.
Фейки опублікували 11 % користувачів старше 65 років — і лише 3 % респондентів від 18 до 29 років. Це пояснюється як комп’ютерною грамотністю молоді, так і занепадом інтелекту до старості, відзначають дослідники.
Google створює новий жест, який дозволить викликати віртуального помічника за допомогою трикнопкової навігації. Це стане…
Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…
Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…
Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…
Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…
Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…