На цьому тижні Німеччина вустами міністра економіки Пітера Альтмайера (Peter Altmaier) закликала європейські країни до співпраці в розробці штучного інтелекту (ШІ), щоб скоротити відставання від Китаю і США, що лідирують у цій галузі.
«Нам потрібен свого роду Airbus для штучного інтелекту», — сказав Альтмайер, маючи на увазі одну з найбільших авіабудівних компаній в світі, утворену в 1970 році злиттям кількох європейських авіавиробників.
Крім того, Альтмайер закликав німецьку автомобільну промисловість об’єднатися для створення мобільної платформи, яка збирала б з транспортних засобів дані для навчання систем ШІ, що використовуються на транспорті.
Німеччина розраховує інвестувати в розробку ШІ більше 3 мільярдів євро, але ця сума запланована на період до 2025 року, а в наступному році федеральний уряд виділить на ШІ усього 356 мільйонів євро. Це означає, що індивідуальних зусиль буде недостатньо, щоб конкурувати з американськими та китайськими компаніями в таких сферах застосування ШІ, як автоматизація офісних завдань, самокероване водіння і віртуальні голосові помічники.
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…
Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…
Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…