5G від Huawei не пустять до мережі Британії

0
310

Британський оператор зв’язку BT Group (раніше відомий як British Telecom) сьогодні повідомив, що виключає обладнання Huawei Technologies з ядра існуючих стільникових мереж 3G і 4G, і не буде використовувати продукцію китайського виробника в ядрі мережі наступного покоління.

За словами BT Group, в стаціонарній телефонній мережі обладнання Huawei ніколи не використовувалося, а зараз його виключають з ядра стільникових мереж, придбаних разом з покупкою оператора EE. Цей процес повинен привести мережі EE у відповідність з іншою частиною підприємства, і не пов’язаний з політикою.

«В 2016 році, після придбання EE, ми почали процес видалення обладнання Huawei з ядра наших мереж 3G і 4G, дотримуючись принципів мережевої архітектури, існуючих з 2006 року», — наводяться слова представника BT Group.

Представник також сказав, що компанія дотримується тих же принципів при побудові стільникових мереж наступного покоління.

“В результаті Huawei не була включена в вибір постачальників для нашого ядра 5G”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше Huawei відмовили в участі в конкурсах на постачання обладнання 5G в Новій Зеландії та Австралії. Це сталося після того, як Сполучені Штати порадили своїм союзникам не купувати обладнання Huawei.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут