Домашня доглядальниця – як стати кращою?

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

Робота домашньої доглядальниці часом важча за багатьох інших. І справа не в тому, що їй доводиться прибирати, готувати, прати, допомагати здійснювати гігієнічні процедури. Вся справа в постійному контакті зі слабкою, хворою або просто людиною похилого віку. У таких людей дуже часто трапляється поява комплексу покинутої людини. Вони можуть вважати, що їх рідні та близькі зовсім ними не цікавляться, залишивши під опікою чужої людини. Якщо вас цікавить робота доглядальниці, детальніше за посиланням – https://dobroyou.com/ua/dnipro .

Реклама

Завдання доглядальниці – допомогти зрозуміти, що це не так. Доглядаючи немічного пацієнта не можна ні на хвилину забувати, що йому погано не тільки фізично, а й морально. І невідомо, де болить сильніше: у душі чи тілі.

У цьому полягає головна особливість роботи доглядальницею. Необхідно бути готовим не просто доглядати людину, а підтримувати її духовно, стати їй другом. Це справді складне завдання. Але, мабуть, виконання її – один з найважливіших кроків на шляху до звання найкращої домашньої доглядальниці. Нижче ми постараємося з’ясувати, що і як треба робити, щоб працювати доглядальницею.

Чому відповідати і до чого готуватись?

Якщо ви вирішили влаштуватися на роботу домашньої доглядальниці, то слід із самого початку визначити, які необхідні навички ви маєте, а якими – ні.

1. Медична освіта. Це беззаперечний пункт. Ви повинні вміти надавати не тільки нескладні медичні послуги (зробити укол, крапельницю і т.д.), але і при необхідності надати якісну першу допомогу, зробити висновки про стан підопічного за симптомами, що виявляються, і т.д. Найчастіше, до речі, на роботу доглядальницею влаштовуються медсестри. Однак якщо ви нею не є, то варто заповнити пробіл у знаннях і корисних навичках. Це цілком може врятувати життя людині, про яку ви дбатимете.

2. Знати та вміти все, що потрібно для піклування про підопічного. Важливо не просто вміти готувати, прати та прибирати. Необхідно проводити лікувальну гімнастику, влаштовувати оздоровчі процедури тощо. Таким чином, це стає вимогою до наявності досить широких знань у галузі профілактичної медицини.

3. Загальна витривалість. Не лукавитимемо – робота досить важка. Необхідно не тільки здійснювати роботу по дому, але й допомагати підопічному пересуватися, прогулюватися, перевертатися в ліжку та переодягатися (все залежить від тяжкості хвороби чи немочі). За умови навіть 6-годинної роботи це стає досить серйозним навантаженням.

4. Спокій і доброта. Люди дратують. Постійна необхідність бути поруч із людиною, якій погано, також може діяти негативно. Вам необхідно навчитися пропускати все повз себе. Навіть якщо людина, про яку ви піклуєтеся, почала вередувати або просто показувати характер. Таке трапляється рідко, але все ж таки буває. Тому головний наш девіз: спокій та доброта.

5. Вміння виконувати всю домашню роботу. Від прибирання до готування та прогулянок – усім цим, швидше за все, займатиметеся ви. Прибирати весь будинок не треба, але тримати в порядку речі та кімнату хворого – це ваш обов’язок.

Робота домашньої доглядальниці – як на неї влаштуватися?

Є кілька основних способів знайти вакансію у цій галузі. Звичайно, найпростіші і найшвидші – це газети, оголошення, Інтернет – просто зробіть оголошення із заголовком «шукаю роботу доглядальниці». Швидше за все, ви легко зможете знайти там того, кому потрібні ваші послуги. Однак часто подібні роботодавці не можуть платити хорошої зарплати, тому й користуються послугами доглядальниць, знайдених через газети, або через спецільні агенції як ось тут – https://dobroyou.com/ua ,оскільки ті переважно менш досвідчені і вимогливі.

Кадрова агенція. Чого б не говорили деякі люди про недоліки таких організацій, але завжди можна сказати одне: домашньої доглядальниці краще влаштовуватися на роботу саме через них. Пояснимо чому.

По-перше, серед клієнтів агентств – заможні люди, які можуть дозволити собі платити за якість та досвідченість домашнього персоналу. А значить – «приємніші» зарплати.

По-друге, вам не доведеться шукати роботу самої: співробітники агентства зацікавлені у вашій зайнятості і тому знайдуть її самі.

По-третє, вони завжди зможуть допомогти у разі конфлікту та знайти нове місце роботи.

Почати працювати домашньою доглядальницею досить нескладно: завжди є люди, про які потрібно дбати. Однак якщо ви бажаєте отримувати гідну зарплату, необхідно стати кращою. І з усіх досвідчених конкурентів бути не просто доглядальницею, а іншою людині, яку вам довірили.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ