На що звернути увагу під час купівлі засобів для обличчя

UPG

Дуже важливим кроком у догляді за шкірою є правильне придбання косметики, і тут необхідно враховувати деякі критерії. А ми рекомендуємо придбути косметику для обличчя і не тільки на сайті https://fabo.ua/ .

Етикетки.

Етикетку будь-якого продукту необхідно завжди перевіряти. Більшість косметичних засобів мають на етикетці найважливіші деталі. Етикетка пропонує рекомендації щодо терміну придатності, інгредієнтів, вказує, кому вона підійде та які переваги косметики. Цей аспект повинен мати пріоритет перед акціями, рекламою та знижками.

Тип шкіри.

Засіб для догляду слід вибирати в залежності від типу шкіри. Неправильне використання призводить до порушення балансу pH, висипів, пошкодження шкіри, появи дерматологічних захворювань.

Вік.

Зазвичай цей аспект вказано на етикетці продуктів, призначених для певного віку. Можуть бути випадки, коли засіб для догляду має тільки вказівку на зрілу шкіру, що означає, що він підходить людям старше 40 років.

Термін придатності.

Ніколи не використовуйте косметичний продукт, термін придатності якого минув. Крім втрати своїх властивостей, може викликати роздратування і викликати шкірну алергію. Також не купуйте продукт, термін придатності якого наближається до кінця, оскільки може закінчитися під час використання. Термін придатності потрібно постійно перевіряти, у тому числі й у косметики, яка вже використовується.

Об `єм.

Переважно вибирати продукти з мінімальною вагою, тим більше, якщо ви використовуєте їх вперше і не знаєте, як вони будуть взаємодіяти з вашою шкірою. Крім того, будь-який продукт при багаторазовому відкритті може поміняти склад при контакті з повітрям. Деякі продукти вимагають зберігання у холодильнику, цей аспект завжди вказується на етикетці.

Сезон.

Один із критеріїв, якому приділяється найменше уваги, — це сезон. Є продукти, особливо креми та основи, які більше підходять для догляду за шкірою у спеку року, а інші – у холодну пору року. Наприклад, інтенсивно зволожуючі продукти переважні в холодну пору року, коли шкірі доводиться справлятися з вітром та морозом, які є головними факторами зневоднення шкіри. Влітку ж найкращі легкі засоби, які дозволяють шкірі дихати. Інтенсивно зволожуючий жирний крем, що використовується в жарку пору року, може викликати потовиділення та викликати відчуття жирної шкіри. Креми з високим сонцезахисним фактором, SPF > 25, слід використовувати влітку, взимку – SPF20.

Cклад.

Інгредієнти продукту завжди слід аналізувати, по-перше, щоб захистити шкіру від можливих алергій, а по-друге, уникати тих, що містять парабени та занадто багато хімікатів. Переважні косметичні засоби, що містять якнайменше ароматів або алкоголю. Слід уникати продуктів, що містять понад 20 інгредієнтів.

Біо проти натурального.

Жінкам, яким потрібні органічні продукти для догляду за шкірою, слід пам’ятати, що між органічними та натуральними існує велика різниця. Цей аспект згадується на етикетці екологічно чистих продуктів і потрібна наявність сертифіката, схваленого Європейським Союзом.

На жаль, у цьому відношенні може бути багато підробок з огляду на те, що є компанії, які видають органічне схвалення, але не визнані ЄС. З іншого боку, слід мати на увазі, що термін «натуральний» є лише маркетинговою ознакою і не накладає юридичних обмежень, продукт не підлягає жодному регулюванню або умовам щодо цього, і споживача можна легко ввести в оману.

Місце покупки.

Кошти для догляду за шкірою слід купувати в магазинах та аптеках, а не у вуличних торговців або в місцях, що не відповідають стандартам гігієни та зберігання. Навіть якщо продукт запечатаний, при неправильному зберіганні його інгредієнти можуть змінитися, і продукт може завдати шкоди здоров’ю шкіри. Бажано купувати косметику, що доглядає, в аптеках, тому що, якщо ви не знаєте, який продукт вибрати, ви можете порадитися з фармацевтом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я