Київський ринок комерційної нерухомості

UPG

Комерційна нерухомість на Київському ринку має високий рівень попиту. Продаж можна зробити максимально швидко та вигідно для власника, якщо мати до цього правильний підхід та враховувати всі нюанси.

Інакше об’єкт може стати незатребуваним, продаж триватиме місяцями або, найгірше, можливе порушення юридичних норм купівлі-продажу. Фахівці агентства нерухомості до її продажу ставляться з усією відповідальністю та гарантують швидкий результат. Детальніше на сайті: https://blagovist.ua/uk/search/nonlive/sale/r_1002249/cur_3/kch_2

Комерційна нерухомість – що це?

Комерційна будівля – це нежитлове приміщення, яке передбачає вилучення з нього прибутку. Офіси, торгові точки та склади є взірцем купівлі комерційного приміщення. Практично, це будь-яке приміщення чи будівля, яка юр. особа чи фіз. особа експлуатує з метою залучення прибутку.

Комерційні приміщення поділяються на: офісну, торгову, виробничу та складську.

Реалізація виробничих приміщень Київ

У столиці дуже розвинений продаж комерційної нерухомості через Благовіст . На успішну реалізацію приміщення для бізнесу впливають різні чинники:

• Супутня інфраструктура.
• Зручність під’їздів.
• Презентабельність зовнішнього вигляду будівель.
• Внутрішнє планування – можливість перепланування.
• Комунальні системи.
• Наявність автостоянки.

Адекватна оцінка нерухомості допоможе визначити реальну вартість будівлі. В іншому випадку, якщо ціна буде сильно завищена, то ви не зможете конкурувати на ринку, тому що серед інших ваше приміщення сильно відставатиме.

Розрахунок вартості об’єкту

1. Вивчення ринку

Перед продажем слід вивчити пропозиції конкурентів. Порівняти потрібну ціну та параметри об’єкта. Також не упустити з уваги умови угоди купівлі-продажу.

2. Оцінка стану приміщення

Характеристики, які безпосередньо впливають на те, скільки коштуватиме нерухомість: квадратура, в якому стані знаходиться будівля, наявність ремонту та комунальних систем.

3. Оцінка розташування

Загальноприйнятий факт – ціна приміщення збільшується у міру наближення до центру. Плюс до того, перебуваючи у доступному розташуванні – поруч із високим рівнем прохідності та доступності, жвавими транспортними та пішохідними потоками можна значно підняти вартість під час продажу.

4. Визначення переваг об’єкту

Також є додаткові переваги будівлі, які впливають на вартість. Такі як: власне паркування, окупність та інші фактори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я