Чим PS4 відрізняється від PS3?

PlayStation 4 — це ігрова консоль 8-го покоління. На неї випущено багато ексклюзивів, які і на сьогоднішній день більш ніж цікаві. Більше того, на Retromagaz ви можете купити PlayStation 4 Slim 500 gb за вигідними цінами. Ми в свою чергу розповімо вам, чим вона відрізняється від своєї попередниці PlayStation 3.

Візуальні відмінності

Почати слід, звичайно, з дизайну. PS3 відрізнялася масивними формами, завдяки чому стійко стояла на столі навіть у вертикальному положенні. Багатьом подобалася глянцева поверхня першої версії, яка згодом була змінена на більш практичну матову. PS4 в свою чергу наголошує на компактності, особливо, якщо брати до уваги Slim-версію. Але обидві системи виглядають сучасно та привабливо, тому тут різниця суто естетична. Що стосується контролера, то тут вже починаються помітні відмінності Sony Playstation 3 та 4. Геймпад від PS3 зберігає традиційну форму: базові клавіші, стіки та аналогові шрифти.

Функціональні відмінності

Помітні нововведення знаходяться й всередині — наприклад, гіроскоп, завдяки якому приставка може визначати положення контролера в просторі. Що стосується джойстика для PS4, то він вперше за історію консолі зазнав помітних візуальних змін. Стики стали коротшими і набули нової форми, кнопки Start і Select були об’єднані в одну, з’явилася кнопка Share для інтернет-функцій. Крім цього, по центру тепер розташовується сенсорна панель, яку можна використовувати в меню та іграх. Тактильні відчуття також суттєво відрізняються. Якщо провести порівняння геймпадів, то більшість гравців віддадуть перевагу більш новій платформі.

Технічні відмінності

Само собою, порівнюючи дві приставки, не можна упускати технічні характеристики. PlayStation 4 має більш сучасні комплектуючі і в кілька разів перевершує PlayStation 3:

  • у 32 рази більше пам’ять; 
  • 8-ядерний процесор; 
  • продуктивність 1,84 TFlops (у 5 разів потужніша); 
  • доступне фонове завантаження ігор.

Все це забезпечує графіку нового покоління, більш плавну анімацію і, само собою, новий рівень ігрових розваг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я