Оголошена дата презентації iOS 14. WWDC 2020 відбудеться 22 червня

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Apple анонсувала проведення конференції розробників WWDC 2020 у понеділок, 22 червня. Захід буде проведено повністю в онлайн-форматі на тлі складної епідеміологічної ситуації в світі.

22 червня в рамках WWDC 2020 презентації Apple представить нові продукти. Серед новинок абсолютно точно будуть нові операційні системи: iOS 14, iPadOS 14, macOS 10.16 і watchOS 7. Крім цього, не виключаються апаратні новинки, які Apple час від часу робить на WWDC.

Що стосується самої конференції WWDC 2020 для розробників, то вона буде проходити протягом тижня. Apple оголосила, що участь в ній зможуть взяти всі бажаючі розробники.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.