Власники iPhone поскаржилися на швидку розрядку

Йдеться про смартфони на iOS 13.4 і iOS 13.4.1

1686

Власники iPhone звернули увагу на підвищену швидкість розрядки їх смартфонів після установки iOS 13.4 і iOS 13.4.1. Згідно з відгуками на офіційному форумі Apple, оновлення до актуальних прошивок призвело до надзвичайно швидкої розрядки пристроїв, якого не спостерігалося на попередніх версіях iOS 13.

Власники iPhone поскаржилися на швидку розрядку

В обговоренні на iOS 13.4 і iOS 13.4.1 скаржаться користувачі різних моделей iPhone, включаючи флагманські iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. Всі що зіткнулися з проблемою користувачі відзначають, що швидка розрядка їх смартфонів почалася після установки одного з останніх оновлень.

В окремих випадках iPhone втрачає 1% заряду акумулятора в хвилину.

«У мене аналогічна проблема. Мій акумулятор розряджається по 1% в хвилину. Поки я писав цей коментар, iPhone розрядився на 2%, хоча ще зовсім недавно я був повністю задоволений часом роботи смартфона », – написав користувач під ніком hfaizi.

Користувачі підкреслили, що в підтримці Apple пропонують скористатися стандартними операціями для запобігання швидкої розрядки. Йдеться про перезавантаження, виконання скидання налаштувКористувачі, як виконали скидання відзначають, що проблема з швидкою розрядкою iPhone зникла.

Джерело: Apple .