Vodafone, Київстар або lifecell: хто втрачає більше абонентів?

0

Декілька разів на рік Національна комісія з питань зв’язку та інформатизації ділиться на своєму ресурсі офіційною статистикою по запитам абонентів, котрі хочуть замінити свій номер мобільного зв‘язку в нашій Державі. Ці дані є вельми корисною інформацією для людей в сфері реклами: і зазвичай, ця інформація цікава тим особам, котрі бажають змінити свого стільникового оператора, але хочуть зберегти свій наявний номер телефону.

Офіційний урядовий сайт НКРЗІ оприлюднив: що в січні поточного року приблизно 60 тисяч наших громадян виявили бажання змінити оператора стільникового зв‘язку. Також «пролили світло», кого найбільше недолюблюють з трьох гігантів українського мобільного зв’язку. Нижче поговоримо про це детальніше.

Хто з українських операторів втрачає все більше шанувальників

Комісія протягом року аналізувала всі запити користувачів, тож загалом протягом цього часу сайт НКРЗІ обробив 62 367 запитів на зміну мобільного оператора. Звичайно, в даний список не увійшли абоненти, які просто купили нову сім-карту. Нижче статистика. А отже:

– Відмовитись від користування Vodafone виявили бажання зі збереженням мобільного номера 26 813 людей.

– Від Київстар, в свою чергу відмовились трішки менше – 24 162 особи.

Читайте також  Медики спробують створити вакцину від Covid-19 з антитіл пацієнтів, що видужали

– В свою чергу любов та вірність отримав стільниковий оператор Lifecell. Лише 10 402 абоненти покинули цього оператора мобільного зв’язку.

На кого ж вирішили замінити українці свого оператора послуг мобільного зв‘язку? Інфографіка така:

– Поповнилась компанія Lifecell на 26 762 абоненти.

– В свою чергу, до компанії Київстар перейшло лиш 18 252 користувачів.

– А Vodafone отримав 15 203 нових шанувальників.

Щоправда з усіх поданих запитів позитивними вивявились лише  – 38 690. В кінцевому результаті до Київстару приєдналось 14 205 осіб, до оператора  Lifecell 12 431 користувачів , до Vodafonе лише 11 065 абонентів. Втрати склад  14 956, 7 164 і 16 045 рсіб, тому згідно статистики оператор, якому в минулому році отримав найбільшу довіру  ​​- Lifecell.

Окрім цього опишемо статистику по місяцях. Так, за першу половину року найбільше втрат зазнав Київстар, загальні втрати склали – 6 700 користувачів,  лідером виявився Vodafone, котрий поповнився 5144 абонентами , а найбільше у виграші виявився Lifecell – 2 943 – втратив, натомість отримав 4 548 абонентів.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут