Західні ЗМІ повідомляють, що популярні домашні гаджети, від фритюрниць до розумних колонок, можуть стежити за їхніми власниками та надсилати дані до Китаю. Дослідження Which? виявило, що багато інтелектуальних пристроїв збирають інформацію про користувачів без їх відома та згоди.
Експерти протестували популярні розумні пристрої за шістьма критеріями, включаючи згоду, прозорість, безпеку даних та мінімізацію збору інформації. зазначено у політиці конфіденційності.
Також під підозрою виявився смарт-годинник, який запитує доступ до чутливої інформації, такої як місцезнаходження, записи звуку та доступ до інших програм. Розумні телевізори виявилися оснащені трекерами і рекламою, а розумні колонки також активно збирають дані користувача.
Дослідники закликають користувачів бути уважнішими при налаштуванні пристроїв та відмовлятися від надання непотрібної інформації. Також рекомендується перевірити дозволи, які вимагають програми, та обмежити доступ до особистих даних у налаштуваннях пристрою.
Останнім часом в Україні стало дуже помітно, що база даних, через яку переносимо номери між…
З 19 грудня 2024 року WhatsApp був включений до реєстру організаторів поширення інформації в росії,…
Наступного року Samsung Galaxy S25 Slim доведеться поборотися за гаманці покупців з iPhone 17 Air.…
Тизер-трейлер нового фільму про Супермена став справжньою сенсацією, зібравши рекордну кількість переглядів за першу добу.…
Довгий час я намагався не обговорювати смартфони Samsung, а точніше серію S25. Звичайно, чутки про…
Майбутні смартфони OnePlus Ace 5 і Ace 5 Pro з'явилися в базі даних китайського сертифікаційного…