Західні ЗМІ повідомляють, що популярні домашні гаджети, від фритюрниць до розумних колонок, можуть стежити за їхніми власниками та надсилати дані до Китаю. Дослідження Which? виявило, що багато інтелектуальних пристроїв збирають інформацію про користувачів без їх відома та згоди.
Експерти протестували популярні розумні пристрої за шістьма критеріями, включаючи згоду, прозорість, безпеку даних та мінімізацію збору інформації. зазначено у політиці конфіденційності.
Також під підозрою виявився смарт-годинник, який запитує доступ до чутливої інформації, такої як місцезнаходження, записи звуку та доступ до інших програм. Розумні телевізори виявилися оснащені трекерами і рекламою, а розумні колонки також активно збирають дані користувача.
Дослідники закликають користувачів бути уважнішими при налаштуванні пристроїв та відмовлятися від надання непотрібної інформації. Також рекомендується перевірити дозволи, які вимагають програми, та обмежити доступ до особистих даних у налаштуваннях пристрою.
OpenAI запровадила заходи безпеки для захисту від голосових дипфейків та інших способів недобросовісного використання ChatGPT-4o,…
Флешки, безумовно, стали незамінними в нашому цифровому житті. Вони зручні для того, щоб швидко перенести…
З появою мобільного зв'язку стало важче зрозуміти, хто саме вам телефонує і з якою метою.…
Наступна серія смартфонів Samsung Galaxy S25 викликає великий інтерес у технологічному співтоваристві, і у зв'язку…
Сучасні смартфони оснащені безліччю функцій, доступних через панель швидких налаштувань, або "шторку". Однак деякі з…
Apple знайшла спосіб монетизувати свій новий сервіс штучного інтелекту, Apple Intelligence, не стягуючи платню з…