Новини України та Світу

OpenAI найняла віце-президента Microsoft із досліджень ШІ

Share
Час читання: < 1 хв.

Себастьєн Бубек, віце-президент з досліджень у галузі штучного інтелекту компанії Microsoft, прийняв рішення покинути корпорацію та приєднатися до OpenAI. Це стало важливою новиною у сфері ШІ, і згідно з інформацією від Reuters, нова посада Бубека в OpenAI поки не розкрита.

Що ще відомо

Представник Microsoft підтвердив, що причиною звільнення Себастьяна Бубека стало його бажання продовжити роботу над створенням сильного штучного інтелекту (AGI). При цьому корпорація висловила впевненість, що продовжить співпрацю з OpenAI через проекти Бубека. Однак сам учений поки що утримується від коментарів щодо переходу на нове місце роботи.

Бубек був одним із ключових авторів дослідження, присвяченого розробці мовної моделі Phi. Ця модель відрізняється від інших аналогів меншими розмірами, при цьому продовжує залишатися високоефективною. Важливо відзначити, що більшість співавторів Бубека за проектом Phi залишаються в Microsoft і планують продовжувати роботу над розвитком цієї моделі штучного інтелекту. Таким чином, корпорація не втратить напрями досліджень, які розпочали під керівництвом Бубека.

Перехід Себастьяна Бубека до OpenAI відбувається на тлі значних кадрових перестановок у самій компанії. Наприклад, у вересні 2023 року з OpenAI пішла технічний директор Миру Мураті. Однак генеральний директор OpenAI Сем Альтман публічно заявив, що масові відходи співробітників ніяк не пов’язані із запланованою реструктуризацією компанії.

Відхід Себастьяна Бубека з Microsoft і його перехід до OpenAI може вплинути на майбутнє розробок у галузі штучного інтелекту. AGI є одним з найбільш амбітних напрямів досліджень у цій галузі. Перехід такого ключового фахівця як Бубек може прискорити процес створення AGI, над яким активно працює OpenAI.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Покупці iPad mini 7 зіткнуться з черговим неприємним сюрпризом від Apple

    Компанія Apple встановила у iPad mini 7 урізаний чіп під виглядом повнофункціонального. Про це пише…

    16.10.2024

    Android 15 виходить на телефонах Pixel від Google

    Операційна система (ОС) Android 15 була випущена у всьому світі 3 вересня. Google докладно описала…

    16.10.2024

    Інсайдери розкрили, що нові смартфони Samsung зможуть прогнозувати дії користувача

    Південнокорейське видання ETNews повідомило, що компанія Samsung працює над новою ШІ функцією для оболонки One…

    16.10.2024

    Samsung замінює налаштування смартфонів штучним інтелектом

    За даними корейського видання ET News, Samsung планує прибрати традиційний розділ налаштувань у майбутніх смартфонах…

    16.10.2024

    Інженери Apple розкрили недоліки в математичних алгоритмах ШІ

    Нещодавнє дослідження шести інженерів Apple виявило слабкі сторони просунутих ШІ-моделей, включаючи ChatGPT-4 від OpenAI, у…

    16.10.2024

    Опубліковано перші деталі про iPhone 18, який з’явиться у 2026 році

    Китайський інсайдер Phone Chip Expert розкрив деякі характеристики iPhone 18, що очікується у 2026 році.…

    16.10.2024