Новини України та Світу

OpenAI найняла віце-президента Microsoft із досліджень ШІ

Share
Час читання: < 1 хв.

Себастьєн Бубек, віце-президент з досліджень у галузі штучного інтелекту компанії Microsoft, прийняв рішення покинути корпорацію та приєднатися до OpenAI. Це стало важливою новиною у сфері ШІ, і згідно з інформацією від Reuters, нова посада Бубека в OpenAI поки не розкрита.

Що ще відомо

Представник Microsoft підтвердив, що причиною звільнення Себастьяна Бубека стало його бажання продовжити роботу над створенням сильного штучного інтелекту (AGI). При цьому корпорація висловила впевненість, що продовжить співпрацю з OpenAI через проекти Бубека. Однак сам учений поки що утримується від коментарів щодо переходу на нове місце роботи.

Бубек був одним із ключових авторів дослідження, присвяченого розробці мовної моделі Phi. Ця модель відрізняється від інших аналогів меншими розмірами, при цьому продовжує залишатися високоефективною. Важливо відзначити, що більшість співавторів Бубека за проектом Phi залишаються в Microsoft і планують продовжувати роботу над розвитком цієї моделі штучного інтелекту. Таким чином, корпорація не втратить напрями досліджень, які розпочали під керівництвом Бубека.

Перехід Себастьяна Бубека до OpenAI відбувається на тлі значних кадрових перестановок у самій компанії. Наприклад, у вересні 2023 року з OpenAI пішла технічний директор Миру Мураті. Однак генеральний директор OpenAI Сем Альтман публічно заявив, що масові відходи співробітників ніяк не пов’язані із запланованою реструктуризацією компанії.

Відхід Себастьяна Бубека з Microsoft і його перехід до OpenAI може вплинути на майбутнє розробок у галузі штучного інтелекту. AGI є одним з найбільш амбітних напрямів досліджень у цій галузі. Перехід такого ключового фахівця як Бубек може прискорити процес створення AGI, над яким активно працює OpenAI.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024