Новини України та Світу

ChatGPT тепер уміє спілкуватися з користувачами різними голосами в новому розширеному режимі

Share
Час читання: 2 хв.

Компанія OpenAI запровадила розширену версію голосового режиму в ChatGPT, яка наразі доступна лише користувачам платних підписок. Ця функція призначена для тих, хто підписаний на рівні щонайменше $20 на місяць, надаючи можливість взаємодіяти з ChatGPT за допомогою голосових команд. Голосовий режим доступний користувачам планів ChatGPT Plus, Team та Enterprise виключно в США.

Для демонстрації оновленого інтерфейсу OpenAI випустила коротке відео на платформі X (колишній Twitter). У відео показано, як дівчина просить ChatGPT допомогти вибачитися перед бабусею за запізнення. ШІ відповідає теплим, людяним тоном, підказуючи відповідні слова. Коли дівчина уточнює, що її бабуся говорить китайською, ChatGPT одразу адаптується, вибачаючись китайською, а потім пояснює сказане англійською. Це демонструє природність і гнучкість голосового інтерфейсу.

Хоча іноді в промові ChatGPT можна помітити штучні нотки, здебільшого його голос звучить досить природно. Порівняно з голосовими асистентами, такими як Siri або Alexa, затримка між запитом та відповіддю є мінімальною. Ці покращення спрямовані на підвищення якості голосової взаємодії для платних користувачів після кількох місяців обмеженого доступу.

Нова версія голосового режиму пропонує дев’ять голосів, включно з п’ятьма новими. У додатку ChatGPT користувачі можуть налаштувати відповіді відповідно до своїх уподобань, наприклад, вказати місце проживання або дієтичні обмеження для більш релевантних відповідей. Також можна попросити ChatGPT говорити повільніше або чіткіше, що підвищує рівень персоналізації та зручності.

На цей момент новий режим доступний тільки в США. OpenAI зазначила, що в країнах ЄС, Великобританії, Швейцарії, Ісландії, Норвегії та Ліхтенштейні функція поки не працює, ймовірно, через відповідність європейському законодавству щодо використання ШІ, яке залежить від рівня потенційних ризиків.

Таким чином, OpenAI продовжує розвивати свій продукт, пропонуючи платним користувачам більш просунуті та гнучкі функції голосової взаємодії.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: ChatGPT
  • Останні записи

    iPhone 16 став найбільш непопулярним смартфоном Apple за останні 5 років

    Фінансова компанія Morgan Stanley провела дослідження щодо термінів очікування нових iPhone і дійшла висновку, що…

    26.09.2024

    Xiaomi Band 9 та Buds 5 дебютували на глобальному ринку

    Xiaomi анонсувала свої нові гаджети, Band 9 та Buds 5, ще в липні в Китаї.…

    26.09.2024

    Угода про штучний інтелект в ЄС відхилена Apple, хоча OpenAI та Google висловили підтримку

    Користувачі з ЄС, які сподіваються на позитивні новини щодо Apple Intelligence, можуть засмутитися. Поточний конфлікт…

    26.09.2024

    Представлено Redmi Note 14 Pro+: акумулятор на 6200 мАг, телефотокамера та захист IP69

    У Китаї відбулася презентація смартфонів Redmi Note 14 Pro та Redmi Note 14 Pro+. Ці…

    26.09.2024

    Кількість видалених акаунтів у соцмережі X зросла втричі

    Соціальна мережа X (колишній Twitter) оприлюднила новий звіт щодо модерації контенту за першу половину 2024…

    26.09.2024

    Що ви можете робити з USB-C на iPhone 16

    Усі моделі iPhone 16 тепер оснащені роз’ємом USB-C, який замінює попередній Apple Lightning. Цей новий…

    26.09.2024