На Android з’явилася інноваційна камера, яку Apple використовує для зйомки своїх презентацій

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Через рік після появи на iOS додаток Blackmagic Camera став доступним Android-смартфонам. Воно затребуване у професійному середовищі, і навіть компанія Apple знімала на iPhone 15 Pro Max за його допомогою презентацію ноутбуків MacBook Pro та моноблоку iMac на процесорах M3.

Реклама

Blackmagic Camera має інтерфейс з безліччю налаштувань, які дозволяють у ручному режимі відрегулювати необхідні параметри для зйомки відео. Можна навіть знімати ролики в ландшафтній орієнтації, тримаючи смартфон вертикально, що досить рідко зустрічається у подібних додатках.

На жаль, Blackmagic Camera можна встановити не на будь-які Android-смартфони, а лише на деякі. В даний час підтримуються лише пристрої Samsung (Galaxy S24, S24+, S24 Ultra, S23, S23FE, S23+, S23 Ultra) та Google (Pixel 8, 8 Pro, 7, 7a, 7 Pro). Справа в тому, що розробники вручну оптимізують налаштування для кожної моделі, щоб досягти найкращої якості зйомки, а це дуже довгий і трудомісткий процес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: