Китайські компанії Xiaomi та Unisoc заявили про швидку появу власних 4-нм процесорів

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Китай продовжує активно зміцнювати свої позиції у світовій напівпровідниковій індустрії, спрямовуючи зусилля на зменшення залежності від глобальних ланцюгів поставок за підтримки уряду. За даними видань Liberty Times і Commercial Times, два найбільших виробники смартфонів – Xiaomi і Unisoc – успішно завершили розробку власних процесорів на базі 4-нанометрового технологічного процесу.

Xiaomi, включаючи свої бренди Redmi та Poco, успішно подолала проблеми з надмірними запасами минулого року. У першому кварталі поточного року компанія виробила 41,1 мільйона одиниць продукції, що дозволило їй посісти третє місце за обсягом ринку, поступаючись лише Samsung і Apple. Крім того, у топ-6 за глобальними поставками також потрапили ще три китайські бренди – Oppo, Transsion і Vivo.

Реклама

Unisoc, шанхайська компанія, що спеціалізується на розробці чіпів для 2G/3G/4G/5G мереж, Wi-Fi, Bluetooth, FM-телебачення, супутникових комунікацій та інших технологій, також оголосила про створення свого власного 4-нанометрового чіпа.

Згідно з китайським блогером “Oneline Technology”, процес створення власного процесора для Xiaomi зазнав значних змін. Продуктивність їхнього 4-нм чіпа можна порівняти з Huawei Kirin 9000s, що виготовлений на 7-нанометровому технологічному процесі TSMC. Очікується, що новий процесор від Xiaomi буде представлений вже цього року.

Повідомляється, що Unisoc також завершила розробку свого 4-нм процесора, який досяг рівня продуктивності, який можна порівняти з Snapdragon 888 від Qualcomm, згідно з іншим китайським блогером “Fixed Focus Digital”.

Проте, загалом згідно з аналітиками з індустрії, процесори китайського виробництва в галузі мобільних SoC зможуть досягти рівня 4-нм техпроцесу лише до 2026 року. А поки що на ринку мобільних чіпів у Китаї домінують MediaTek та Qualcomm.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

ДжерелоGizmochina

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ