Sony оголосила PlayStation 5 своєю найбільш прибутковою консоллю

Час читання: < 1 хв.
Sony оголосила PlayStation 5 своєю найбільш прибутковою консоллю

На нещодавній презентації бізнес-сегменту Sony поділилася успіхами свого ігрового напрямку, виділивши PlayStation 5 як найприбутковішу консоль в історії компанії.

РЕКЛАМА

Незважаючи на те, що PS5 поки не перевершила PS4 за обсягом продажів, вона вже принесла 106 мільярдів доларів, наближаючись до 107 мільярдів, зароблених попередницею. Відмінність помітна в операційних доходах: PS5 досягла 10 мільярдів доларів проти 9 мільярдів у PS4.

Деніел Ахмад, аналітик ігрової індустрії, вказав на скорочення річного прибутку та маржі, що викликає певні побоювання серед інвесторів. На тлі цих даних Sony підкреслила зростання бази користувача PS5, яка до 30 квітня склала половину всіх щомісячно активних користувачів, нарівні з PS4.

Користувачі PS5 виявилися схильнішими до витрат на додатковий контент, сервіси та периферійні пристрої в порівнянні з попереднім поколінням, хоча помітно зниження витрат на повноцінні ігри на 12%. Деніел Ахмад зазначив, що збільшення витрат пов’язане зі зростанням популярності ігор-сервісів та мікротранзакцій, особливо на тлі переходу до дев’ятого покоління консолей.

Незважаючи на успіх PS5, багато видавців продовжують підтримувати PS4, оскільки ця платформа все ще популярна серед геймерів. Як приклад, Tom Henderson згадав, що нова гра Black Ops 6 також вийде на консолях попереднього покоління.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.