У WhatsApp з’явиться корисна функція для важливих переговорів

Час читання: < 1 хв.
У WhatsApp з'явиться корисна функція для важливих переговорів
У WhatsApp з'явиться корисна функція для важливих переговорів

У бета-версії WhatsApp з’явилося цікаве нововведення для учасників групових чатів. Воно орієнтоване на тих, хто «спізнюється» на важливі обговорення, і працює за аналогією з будильником, дозволяючи «схаменутися» заздалегідь. Портал WaBetaInfo показав, як це виглядає.

Реклама

Функція, додана в тестове складання в бета-версії WhatsApp 2.24.12.5, називається “Нагадування для громадських груп”. Вона дозволяє адміністраторам створювати автоматичні повідомлення про майбутні події для всіх учасників групи. Наприклад, якщо це студентський чат, викладач може призначити нагадування про іспит за деякий час до початку його заздалегідь побачать усі учні.

У поточній бета-версії нововведення дозволяє оповістити учасників чату за день, дві години або 30 хвилин до передбачуваної події. На опублікованому скріншоті також видно іконку геолокації: ймовірно, до нагадування можна додати і адресу події.

За даними порталу WaBetaInfo, нова функція з’явиться в одній із найближчих стабільних версій месенджера.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.