Одна транзакція карткою і ваші гроші заморожені назавжди: лише один переказ і ПриватБанк заблокує рахунок

Час читання: < 1 хв.
Одна транзакція карткою і ваші гроші заморожені назавжди: лише один переказ і ПриватБанк заблокує рахунок
Одна транзакція карткою і ваші гроші заморожені назавжди: лише один переказ і ПриватБанк заблокує рахунок

Клієнт фінансової установи «ПриватБанк» поскаржився, що його рахунок було заблоковано після продажу криптовалюти на одній із найпопулярніших бірж. З’ясувалося, що він провів угоду із шахраєм. Наразі фінансова установа «ПриватБанк» розблокує рахунок лише за рішенням суду або після розслідування правоохоронних органів. Клієнт залишив скаргу на спеціалізованому форумі порталу « Мінфін ».

Реклама

За словами клієнта, його картку заблокували за скаргою, що хтось на OLX щось купив у шахраїв та переказав йому кошти. Також усі його докази про те, що з його боку угода була чесна, ПриватБанк не приймає.

За словами клієнта, він не знав, що гроші надійшли від жертви шахрайської схеми і був упевнений, що продає свою криптовалюту чесно. Однак виявилося, що шахрай використав гроші своєї жертви для покупки.

Представники фінансової установи ПриватБанк заявили, що за результатами перевірки вдалося з’ясувати, що клієнту надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Поки що банк змушений обмежити рахунок. Рішення може бути змінено після розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду.

Зараз читають  Lifecell пояснила абонентам причини знову виниклих проблем зі зв'язком

У службі підтримки ПриватБанку також наголосили, що рахунок можна розблокувати після перевірки. Зокрема, може бути заблоковано грошовий переказ, що зупиняє операцію. Тоді клієнтові прийде повідомлення із проханням надати документи для розблокування транзакції. Крім цього, якщо надати банку всю необхідну інформацію, переказ чи рахунок буде розблоковано.

Необхідна інформація включає:

  • нікнейм продавця на біржі (скриншот із сайту);
  • нікнейм покупця на біржі (скриншот із сайту);
  • угода-ордер із сайту (скриншот із сайту);
  • назва сайту (скриншот із сайту);
  • скріншоти ордера з назвою біржі (скриншот із сайту);
  • скріншот, на якому видно справжнє ім’я покупця та відправника.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.