Україна отримала нову систему ППО Iris-T: подробиці

Час читання: < 1 хв.
Україна отримала нову систему ППО Iris-T: подробиці

Україна отримала від Німеччини ще один новітній наземний зенітний комплекс середнього радіуса дії Iris-T-SLM. Система ППО призначена для захисту мирного населення.

РЕКЛАМА

Про це пише видання Spiegel.

За даними журналістів, Iris-T-SLM прибув у п’ятницю, 24 травня. Відтак, зараз у Збройних силах України налічується чотири системи Iris-T середньої дальності та одна система малої дальності.

Як повідомляє видання, за останні півтора року системи довели свою ефективність у захисті великих міст від повітряних атак. Зокрема, перехоплювали крилаті ракети, які цілились по критичній енергоінфраструктурі.

Німеччина обіцяла передати дев’ять систем ППО IRIS-T SLM, а також 11 систем ППО IRIS-T SLS, виробництва німецького підприємства Diehl Defense.

Примітно те, що у Бундесверу немає на озброєнні таких систем, оскільки вони нові і їх відправили в Україну одні з перших.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.