Apple планує випустити MacBook з гнучким дисплеєм до 2026 року

Час читання: < 1 хв.
Apple планує випустити MacBook з гнучким дисплеєм до 2026 року

Apple, відома своїми інноваційними підходами в технологіях, планує до 2026 випустити MacBook з гнучким дисплеєм.

РЕКЛАМА

За словами авторитетного аналітика Мін-Чі Куо, компанія планує виготовити понад 20 мільйонів пристроїв зі 100-дюймовими гнучкими екранами. Раніше передбачалося, що поставки почнуться в 2027 році, але терміни були скориговані.

Куо каже, що Apple може вибирати між 20-дюймовими та 18,8-дюймовими панелями. У складеному вигляді 20-дюймовий MacBook буде порівнянний за розмірами з поточною моделлю MacBook з діагоналлю 14-15 дюймів, в той час як пристрій з 18,8〜дюймовим екраном буде порівнянно за розмірами з 13-14-дюймовою моделлю.

За словами Куо, гнучкий екран нового Macbook буде оснащений технологією LG Display, а в якості процесора для пристрою буде використовуватися власний чіп Apple M5. Масове виробництво планується розпочати наприкінці наступного року.

Це не перші чутки про розробку Apple у галузі гнучких дисплеїв. Раніше аналітик Росс Янг та журналіст Bloomberg Марк Гурман згадували про плани Apple створити пристрій, що поєднує в собі риси iPad та MacBook з подвійним екраном, але без традиційних клавіатури та трекпаду. Також повідомлялося про можливу співпрацю з Samsung щодо розробки подібних технологій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.