Viber показуватиме, хто телефонує з незнайомого номера

Час читання: < 1 хв.

Rakuten Viber оновив функцію ідентифікації абонента, щоб краще захистити особистий простір користувачів. Про це повідомила прес-служба компанії.

Реклама

Тепер користувачі Android зможуть дізнатися ім’я невідомого абонента під час вхідного дзвінка і вирішити, відповідати на такий виклик чи ні. Ця функція працює як для дзвінків по Viber, так і для дзвінків по мобільній мережі. Оновлення вже доступне 10% користувачів і буде доступне всім користувачам до кінця місяця.

За даними опитування Rakuten Viber, 56% користувачів не відповідають на дзвінки з невідомих номерів. Офір Еял, генеральний директор Rakuten Viber, підкреслив, що нова функція дозволяє користувачам мати додатковий контроль над своїм особистим простором. Після дзвінка користувачеві будуть запропоновані опції для подальших дій, таких як набрати номер ще раз, повідомити про спам, розпочати чат або зберегти контакт.

Зараз читають  Глобальний ринок смартфонів зіткнувся з перенасиченням

Функція “Ідентифікація абонентів” доступна в меню налаштувань програми та може бути увімкнена або вимкнена за бажанням користувача. Вона працює у 97 країнах і продовжує розширюватися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.