Gmail незабаром буде використовувати штучний інтелект для написання листів за вас

Час читання: 3 хв.
Gmail незабаром буде використовувати штучний інтелект для написання листів за вас

В даний час відбувається конференція розробників Google I/O2024, і всі продукти Google активно впроваджують можливості, засновані на штучному інтелекті (або ШІ). Багато з цих функцій призначені для мобільних пристроїв, включаючи можливість отримувати більш складні результати пошуку за довшими та заплутаними запитами, а Google Lens тепер використовує миттєві відеокліпи для пошуку. Більшість цих функцій надаються різними версіями Великої мовної моделі Google Gemini (LLM), яка також зробила революцію в Gmail, одному з найстаріших і найпоширеніших продуктів Google.

Реклама

В рамках масштабного оновлення Gmail Google оголосила про зміни у використанні мобільних додатків для Android і iOS, зокрема Gemini1.5 pro. Як і у веб-версії, незабаром у мобільному додатку Gmail з’явиться можливість навести порядок у вашій поштовій скриньці за допомогою функції підрахунку довгих повідомлень.

Gmail Q&A та контекстні розумні відповіді

У демонстраційному ролику представник Google Апарна Паппу докладно розповіла про те, як нові зведення електронної пошти організують інформацію у стислому форматі, який відображається у вигляді накладної картки поверх програми Gmail. Але на цьому все не закінчується. В оверлеї з’явився інтерфейс чат-бота, якому можна поставити запитання, пов’язані з темою листа, і отримати точну відповідь без необхідності переглядати кожне повідомлення.

Демонстрація Google також показує, що інтерфейс чат-бота на базі Gemini технології зможе шукати контекстні підказки не тільки в конкретному потоці електронної пошти. Натомість він може шукати інформацію в інших потоках електронної пошти та представляти її в одному місці. Досить зручно, правда?

Крім того, новий Gmail пропонуватиме більш докладні та контекстні відповіді, ніж рудиментарні “розумні” відповіді, доступні в даний час. Вам буде запропоновано кілька варіантів на вибір: достатньо натиснути та утримувати відповідь, щоб переглянути її, або натиснути на неї, щоб імпортувати в основну область набору тексту.

Доступність та проблеми

Резюме Gmail почнуть розповсюджуватись серед користувачів Google Workspace Labs вже цього місяця, а функції Q&A та Smart Reply будуть доступні з липня 2024 року. Більш широкий реліз має відбутися наступні місяці. Ми також очікуємо, що ці функції будуть доступні безкоштовно для користувачів Gmail, але поки що жодних новин від Google немає.

Аналогічні покращення, крім інтеграції з іншими програмами Google Workspace, такими як “Завдання” або “Календар”, будуть доступні і для веб-клієнта Gmail.

Ці поліпшення здаються революційними, але ми можемо ігнорувати міркування конфіденційності. Новий, розумніший Gmail працює під керуванням Gemini 1.5 Pro десь на складних хмарних серверах Google. Google не уточнює, чи використовує вона також існуючі бесіди в Gmail для навчання моделі штучного інтелекту, але є велика ймовірність, що використовує, і, на жаль, ми нічого не можемо з цим поробити.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.