Новий ChatGPT-4o “вражає” своїми можливостями

Час читання: < 1 хв.

Літера «o» означає Omni, що говорить про можливості роботи ШІ не тільки з текстом, але і з візуальним контентом та звуком.

Реклама

Глава OpenAI Грег Брокман продемонстрував можливості GPT-4o, показавши зображення зі зв’язковим текстом, згенероване нейромережею.

На зображенні зображений чоловік у футболці з логотипом OpenAI, що пише на дошці.

Зображення виглядає вражаючим і майже як фотографія, але досвідчений користувач помітить невідповідності. Неприродний кут дошки, дивна форма кисті людини та неправильне освітлення вказують на те, що це згенеровано ШІ.

Зараз читають  Apple має намір зробити свої пристрої ще тоншими

Поки що доступ до створення зображень за допомогою GPT-4o закритий для звичайних користувачів. Але компанія обіцяла виправити це найближчим часом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОx.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.