OpenAI спростував чутки про створення пошуковика – конкурента Google

Час читання: < 1 хв.
OpenAI спростував чутки про створення пошуковика - конкурента Google

Минулого тижня інформагентство Reuters із посиланням на неназвані джерела повідомило, що компанія OpenAI нібито готується анонсувати власний ІІ-пошуковик. За даними видання, презентація має відбутися в понеділок перед конференцією Google I/O і новий продукт позиціонуватиметься як конкурент Google і стартап Perplexity.

Реклама

Однак глава OpenAI Сем Альтман спростував цю інформацію. У соціальних мережах він підтвердив, що в понеділок компанія справді анонсує якийсь “магічний” продукт, який спричинить фурор. Однак Альтман запевнив, що не йдеться про пошуковику, а про chat-бот GPT-5 або інші технології штучного інтелекту.

В той же час в офіційному обліковому записі OpenAI з’явилася згадка про швидкий анонс оновлень для ChatGPT та мовної моделі GPT-4. Ймовірно, презентація буде присвячена цим продуктам, а не загадковому пошуковику.

Проте, згідно з даними The Verge, OpenAI веде активний набір співробітників з Google для роботи над якимось секретним проектом. Раніше Bloomberg і The Information припускали, що може йтися саме про створення конкурента Google у сфері пошукових систем.

Так що надалі поява від OpenAI повноцінного ІІ-пошуковика цілком реальна. Однак поки що компанія спростувала швидкий анонс такого продукту, заявивши, що в понеділок розповість про інші новинки. Безперечно, це викличе не менший ажіотаж у технологічних колах.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.