Технологічні боги нарешті посміхнулися Siri, якщо звіт, опублікований сьогодні в New York Times, відповідає дійсності. Ми неодноразово писали про наші особисті відчуття щодо недоліків Siri та сподівання, що ініціативи Apple у сфері штучного інтелекту дозволять віртуальному цифровому помічнику відповідати на більшу кількість запитів однією прямою відповіддю, замість того, щоб підкидати нам три уривки з різних веб-сайтів, змушуючи нас шукати серед них правильну відповідь.
Немає нічого більш розчаровуючого, ніж поставити Siri запитання про iPhone і почути, як вона вимовляє ці шість знеохочувальних слів: “Я знайшла це в Інтернеті”. Ще більше розчаровує, коли Siri пропонує вам три веб-сайти для ознайомлення, а Google Асистент дає відповідь негайно і чітко, без необхідності читати три уривки з трьох різних веб-сайтів.
Наприклад, я попросив Siri повідомити мені роздільну здатність екрану, який використовувався в оригінальному iPhone. Очевидно, Siri не цікавиться своїм походженням, оскільки вона видала три короткі уривки з трьох веб-сайтів, щоб я міг знайти відповідь на це запитання. Задавши те саме питання Google Assistant, я отримав відповідь: “Екран iPhone – це рідкокристалічний екран з роздільною здатністю 320 x 480 точок на дюйм і діагоналлю близько 3,5 дюймів, що набагато більше, ніж у більшості інших телефонів того часу, і iPhone був першим мобільним телефоном з технологією мультисенсорного управління”. Це ідеальна відповідь.
У повідомленні New York Times йдеться про те, що оновлена Siri буде представлена 10 червня під час виступу на конференції WWDC. Тоді ж Apple оголосить, що Siri використовуватиме генеративний штучний інтелект, що дозволить цифровому помічнику не лише бути більш розмовним, але й допоможе Siri розуміти різні запити. Одна з частин звіту, яка викликає у нас занепокоєння, говорить про те, що Apple сподівається використовувати доповнення ШІ для покращення здатності Siri встановлювати таймери, створювати нагадування та виконувати інші подібні завдання. Чесно кажучи, ми не віримо, що Siri потребує допомоги у виконанні цих завдань.
У звіті зазначається, що Apple вирішила зробити Siri “пересадку мозку” на початку минулого року після того, як керівники Крейг Федерігі та Джон Джаннандреа погралися з ChatGPT. Після того, як вони погралися з чат-ботом, керівники Apple вирішили, що Siri потребує доопрацювання.
Отже, все зводиться до 10 червня, коли ми отримаємо перший погляд на те, як Apple планує покращити iOS, iPadOS та MacOS за допомогою штучного інтелекту. Очікується, що окрім Siri, Apple застосує магію штучного інтелекту до таких додатків, як Siri, Safari, Spotlight Search, Messages та Mail.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…