Vodafone планує інтегрувати криптогаманці в SIM-карту

Час читання: < 1 хв.
Vodafone планує інтегрувати криптогаманці в SIM-карту

Компанія Vodafone Group планує впровадити блокчейн-технології у сектор мобільного зв’язку. Йдеться про те, щоб інтегрувати криптогаманці в SIM-карти. Наразі фахівці хочуть пов’язати SIM-карту з цифровою ідентифікацією, об’єднати її з блокчейном.

Реклама

Як передає Yahoo Finance, у Vodafone заявили про план інтегрувати криптогаманці в абонентські ідентифікаційні модулі (SIM-карти). Керівник блокчейн-напрямку Vodafone Девід Палмер зазначив, що до 2020 року в світі використовуватимуть до 20 мільярдів мобільних телефонів. При цьому смартфонами з них буде щонайменше 8 мільярдів, переконаний експерт. При цьому він додав, що якщо враховувати прогноз, згідно з яким за шість наступних років кількість криптогаманців перевищить 5,5 мільярдів, то потенціал ринку стає зрозумілим.

Слід зазначити, що у ЗМІ також з’явилася інформація про бажання Vodafone отримати кредит на 1,8 мільярда доларів протягом наступних двох років. Ці кошти планують спрямувати на реструктуризацію та розвиток компанії. Зокрема, за інформацію ЗМІ, у Vodafone зацікавлені сферою штучного інтелекту.
ДЖЕРЕЛОlite.informator.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.