Huawei оголосила про плани глобального випуску HarmonyOS

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

HUAWEI, що розробляється з 2012 року, і доступна громадськості з 2019-го операційна система HarmonyOS досі залишається ексклюзивом для китайського ринку, але в плани компанії входить глобальна експансія. Про це офіційно заявив виконувач обов’язків голови HUAWEI Ерік Сюй.

Під час свого виступу на 21-му аналітичному саміті HUAWEI у Шеньчжені, Китай, Ерік Сюй підтвердив, що поки що пріоритетом залишається китайський ринок, але надалі вони мають намір випустити HarmonyOS та в інших країнах. До цього компанія збирається створити міцну основу із додатків, адаптованих під фірмову операційну систему.

“Ми будемо наполегливо працювати над створенням екосистеми додатків HarmonyOS спочатку на китайському ринку, а потім, від країни до країни, почнемо поступово поширювати її в інших частинах світу”, – заявив Ерік Сюй.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Варто зазначити, що випущений у серпні минулого року HUAWEI Mate 60 Pro зміг стати смартфоном, що найбільш продавався в Китаї, змістивши з цієї позиції iPhone. Нещодавно була представлена ​​нова флагманська серія Pura 70, яка також була зустрінута в Піднебесній із великим ентузіазмом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.