Apple генерує дохід у розмірі 3074 долари на секунду

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У той час як багато технологічних гігантів зіткнулися з кризою в 2022 році, Apple залишилася непохитною, і їх доходи та вартість акцій різко зросли. За даними AltIndex.com, Apple заробляє $3074 кожну секунду, що набагато більше, ніж у будь-якої іншої великої технологічної компанії. За Apple слідують Microsoft і Alphabet з секундними доходами у розмірі $2443 та $2115 відповідно.

Дані компаній, отримані від Statista, показують, що доходи Apple, Microsoft, Alphabet і Amazon торік становили $1,6 трильйона, а чистий прибуток становив $290 мільярдів. Понад третину цієї суми припало на Apple. Чистий прибуток Apple за останні дванадцять місяців, що закінчилися 31 грудня 2023 року, склав $96,9 мільярда, що на 2,8% менше, ніж минулого року за той же період.

Незважаючи на те, що Apple має найвищий прибуток серед усіх компаній у цій галузі, ціна їхніх акцій зросла на $390 мільярдів за останній рік. У лютому 2023 року ринкова вартість акцій Apple становила $2,41 трильйона. З того часу вона виросла на 16% і минулого тижня досягла $2,8 трильйона. Інші технологічні гіганти також продемонстрували ще сильніше зростання, оскільки за останній рік вартість акцій Microsoft зросла на $1 трильйон, а Amazon – приблизно на $375 мільярдів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.